«Ми не маємо уявлення, як зараз виглядає зараз «Динамо». Про що нам говорить перемога над «Любимцем» з рахунком 8:0, чи над «Малагою» з рахунком 3:1. Над двома різними «Малагами». На зборах за киян забивають різні гравці, але думаю, що проти «Валенсії» гратимуть знайомі люди, окрім дискваліфікованих Ярмоленко і Мбокані».
«Втрата іспанцями Пьятті, основного гравця, дуже багато чого змінює. Потрібно розібратися в тому, чи буде «Валенсія» грати проти «Динамо» в два опорника чи за схемою 4-1-4-1. Думаю, вони вийдуть два опорника. Ключовий гравець – Дані Парехо при цьому розкладі. Якщо наші добре вивчили «Валенсію», а переглядали її і Ребров, і Блохін, то що-небудь вони придумають, якийсь метод є».
«Не люблю тему везіння, але не можна не згадати минулорічний матч проти «Бордо». Динамівці видали прекрасну гру в Києві і повинні були французів, як мінімум, обігравати, але отримали рахунок 1:1. Безумовно, потрібно хоч трішки везіння! Краще б не забивали величезну кількість м'ячів на зборах в непотрібному матчі, але трохи фарту приберегли на дійсно важливу гру».
«Ярмоленка та Мбокані замінять Гусєв (вийде на правому фланзі) та Ідейє - як і награвали на зборах. Навряд чи будуть якісь чудеса».