Юрій Розанов: «Якщо «Динамо» почне «грати в шахи», то може втратити кураж»

Динамо Київ 18 Лютого, 07:02 1227
Юрій Розанов: «Якщо «Динамо» почне «грати в шахи», то може втратити кураж»   | 19-27
Відомий російський телеведучий і коментатор в ефірі каналу «Футбол 2» висловив припущення, завдяки чому «Динамо» може здолати «Валенсію».

«Посипати голову попелом» у зв’язку з дискваліфікацією Ярмоленко і Мбокані - це вже означає програти. «Валенсія» втратила Банегу, Поштігу, Рамі. Її здорово «стрепехнуло». Прийшов новий тренер, який виявився дуже пристойним мотиватором. По тому, як «Валенсія » грає при Піцці, мені він здається схожим на Хуанде Рамоса».

«Валенсія » виграла у «Барселони», яка була ніби «пластиліновою», а не мускулистою, командою. Каталонці відіграли 30 хвилин у футбол, повели в рахунку і зупинилися. Для чого «гріх таїти», - такі фрагменти по ходу кожного матчу були і у киян. І тоді « Валенсія» взяла « Барселону» просто махом. А гру «Валенсії» розганяє молодий нападник Алькасер, алжирський хавбек Фегулі та форвард П'ятті (який не зможе зіграти з «Динамо» в обох турах, - прим. 1927).

«Валенсія» просто чудово відбігала матч з «Бетісом», але в останньому матчі проти « Севільї» вони «стояли автобусом». Київське «Динамо» повинно грати так, як зіграла «Севілья» - тиснути і тиснути!»

«Важливо зіграти від себе, тому що нервова сила, порив - це головний козир киян. Якщо кияни почнуть грати «в шахи», то можуть втратити кураж».