Хаві Фуего: «Сподіваємося на позитивний підсумок гри в Києві»

Динамо Київ 18 Лютого, 09:22 674
Хаві Фуего: «Сподіваємося на позитивний підсумок гри в Києві»  | 19-27
Півзахисник «Валенсії» Хаві Фуего незадовго перед вильотом до столиці України на перший матч 1/16 Ліги Європи проти київського «Динамо» розповів про настрій своєї команди.

Півзахисник «Валенсії» Хаві Фуего незадовго перед вильотом до столиці України на перший матч 1/16 Ліги Європи проти київського «Динамо» розповів про настрій своєї команди.

- Ми знаємо про ситуацію, яка зараз в Україні, але у нас в клубі розроблений спеціальний план для цієї поїздки. Що стосується спортивної сторони, то ми не повинні шукати виправдань в труднощах, а навпаки сконцентруватися на майбутній грі. Ліга Європи - це змагання, в якому у нас є певні шанси. Наша команда дуже добре працює на тренуваннях. Сподіваємося, що нам вдасться домогтися позитивного результату в Україні, - цитує Фуего офіційний сайт «Валенсії».