Колишній футболіст прокоментував майбутній матч Ліги Європи між «Динамо» та «Валенсією».
- Для нас завжди актуальне питання, як підготуватися до весняних єврокубкових матчів, особливо, якщо суперник весь цей час грав у себе в чемпіонаті. Звичайно, про фізичну форму мова не йде, на зборах її доводять до оптимальної. Але зіграності може і не вистачати, особливо, якщо прийшли нові виконавці. А чим це компенсувати? Тільки самовіддачею. Кров'ю, потом і швидкістю.
На думку експерта, перемога в останньому контрольному поєдинку з рахунком 8:0 аж ніяк не гарантує динамівцям легку прогулянку у поєдинку з іспанським клубом. - «Динамо» завершило збір більш ніж впевненою перемогою. Але навіть результат 8:0 мало чим відрізняється від 1:0 у товариському матчі. Тим більше, ми ж не знаємо, які завдання на цей спаринг ставили болгари. Об'єктивним тестом на готовність стане тільки матч з «Валенсією», - цитують Безсонова «Вести».