Юссуф ще не гравець «Металіста»

Динамо Київ 18 Лютого, 13:05 688
Юссуф ще не гравець «Металіста»     | 19-27
«Динамо» хоче «впарити» нігерійського захисника «з тельбухами».

Як стало відомо «Взгляду», угода де-юре ще не вступила в силу. Сторони повинні прийти до консенсусу в найближчі дні. Заминка вийшла на стадії узгодження індивідуальних умов особистого контракту Юссуфа з харківським клубом. До того ж «Динамо» і «Металіст» обговорюють оренду гравця не до закінчення нинішнього сезону, як повідомлялося спочатку, а до кінця року. У цьому, напевно, в першу чергу зацікавлене «Динамо», яке таким чином вб'є відразу двох зайців: розвантажить зарплатну відомість і позбудеться від баласту (контракт з Юссуфом розрахований якраз до 2015-го).

На перший погляд, придбання, нехай і на нетривалий час, цього футболіста викликає подив. Навіщо претенденту на чемпіонство купувати в центр захисту вікового гравця, схильного до травм, до того ж давно списаного з рахунків в «Динамо»? Але, по-перше, терміновий перехід Юссуфа має вимушений характер і пов'язаний з травмою основного центрбека «Металіста» бразильця Моледо, який вибув приблизно на місяць. А по-друге, дуже важко в умовах цейтноту орендувати на короткий термін захисника більш досвідченого і пристосованого до нашого футболу, ніж Юссуф.

Водночас у Айїли є ряд переваг, які озвучив головний тренер «Металіста» Мирон Маркевич: «Юссуф - футболіст, який вже давно в Україні. Він представляє собою хороший рівень». При цьому Маркевич підкреслив, що бере його в оренду і сподівається, що Моледо через місяць буде готовий. Виходить, у Харкові розраховують, що Юссуф зможе відіграти хоча б кілька офіційних матчів. Купувати ж його «Металісту» немає сенсу, тому що нігерієць не розглядається як конкурент основним центрбекам Моледо і Папа Гуйє.