«Бешикташ» вимагатиме компенсацію 4 млн євро, якщо Віда продовжить контракт із «Динамо»

Динамо Київ 19 Грудня, 14:30 2219
«Бешикташ» вимагатиме компенсацію 4 млн євро, якщо Віда продовжить контракт із «Динамо» | 19-27
Найближчим часом «Бешикташ» повинен узгодити всі деталі контракту із Домагоєм Відою.

Якщо Віда, все-таки, вирішить продовжити контракт із «Динамо», то турецький клуб зажадає з киян компенсацію в розмірі 4 млн євро, яка була вказана в попередній угоді з гравцем, повідомляє Fanatik.

Читайте також: Хорватські ЗМІ: «Динамо» запропонувало Віді, окрім нового контракту, пост спортивного директора після завершення кар'єри

Раніше повідомлялося, що Ігор Суркіс готовий виплатити компенсацію «Бешикташу» за розірвання угоди з Відою.

Нагадаємо, хорват прийме рішення про продовження контракту з «Динамо» до 25 грудня.