Олексій Семененко: «Питання щодо перенесення матчу в інше місто або на інший день не стоїть»

Динамо Київ 18 Лютого, 13:39 1165
Олексій Семененко: «Питання щодо перенесення матчу в інше місто або на інший день не стоїть»  | 19-27
Напружена ситуація в Києві змусила іспанські ЗМІ знову заговорити про необхідність перенести матч Ліги Європи між «Динамо» і «Валенсією».

«За два дні до матчу делегація УЄФА приїжджає в кожне місто, де запланований матч Ліги Європи, - цитує віце-президента «Динамо» Олексія Семененко vesti.ua. - У середу о 10:00 на НСК «Олімпійський» буде проведено нараду між представниками УЄФА, працівниками клубу та стадіону. Ще одну нараду буде проведено вранці в день гри. Всі ці заходи планові, і не змінюються з року в рік.

А питання про перенесення матчу в інше місто або на інший день не ставилося і в даний час не стоїть».

Нагадаємо, перший матч 1/16 Ліги Європи між «Динамо» та «Валенсією» повинен відбутися 20 лютого на НСК «Олімпійський».