Голи Реброва та Шацьких дали перевагу киянам перед домашнім матчем.
OldSchool. «Ольборг» - «Динамо»
11 серпня 1999 року «Динамо» билося з датським «Ольборгом» за вихід до Ліги чемпіонів. Вже без Андрія Шевченка, але з Максимом Шацьких.