Колишній воротар київського «Динамо» Станіслав Богуш поділився спогадами про півфінал Кубка УЄФА проти «Шахтаря».
- «Динамо» - команда, в якій я таки провів найяскравіший відрізок часу, який найбільше запам’ятався. Без сумнівів, ця команда залишається в моєму серці. Перед півфіналом проти «Шахтаря» в кулуарах були розмови, про те, що хто з двох українських команд вийде у фінал, той і виграє кубок. Насправді, воно так і вийшло, - сказав Богуш в ефірі телеканалу «Футбол 1».