«У моїй кар'єрі були моменти, коли я розумів, що зробив помилку. Мені здається, я рано виїхав з Грузії. Я був надто молодий і не повинен був цього робити.
«Динамо» Київ? Цей клуб є справжнім грандом з відповідним менталітетом і високим статусом. Чесно кажучи, дуже важко потрапити в таку команду. Спочатку я опинився в першій команді, потім в другій і в підсумку втратив упевненість в собі. А для футболіста це дуже важливо.
У моєму віці було важко пристосуватися до нової країни і грати, коли твої конкуренти за місце в основі коштують 10-15 млн євро», - передає слова захисника Динамомания.
Лаша Тотадзе: «Дуже складно потрапити в такий клуб, як «Динамо» і конкурувати з гравцями, які коштують 10-15 млн євро»
Колишній захисник «Динамо» Лаша Тотатдзе розповів про час, проведений в київському клубі, за який він грав з 2008-го по 2009-й рік.