Олег Кузнєцов: «Валенсія» підійшла до матчу з «Динамо» в хорошому стані»

Динамо Київ 19 Лютого, 08:24 1018
Олег Кузнєцов: «Валенсія» підійшла до матчу з «Динамо» в хорошому стані»      | 19-27
Після більш ніж двомісячної перерви четвірка українських клубів 20 лютого відновить виступ в єврокубках.

«Валенсія» підійшла до матчу з «Динамо» в хорошому стані. Ця іспанська команда після провалу в кінці минулого року посилилася і змінила тренера. Думаю, що колектив, який уклав на лопатки «Барселону», варто побоюватися, але не перебільшувати його силу. У «Динамо» виступають досвідчені виконавці, які вже не раз грали проти іспанців. До того ж підопічні Олега Блохіна провели плідну зимову підготовку.

Екс-захисник київського «Динамо» Олег Кузнєцов вважає, що в Дніпропетровську буде результативна нічия: «Команді Хуанде Рамоса допоможе фактор свого поля. З іншого боку, дніпропетровцям, які вийдуть на першу в цьому року офіційну гру, буде важко. Суперник зараз на ходу, виглядає дуже непогано в чемпіонаті Англії».

«В одеському матчі важко визначити фаворита. «Чорноморець» цілеспрямовано трудився на зборах, але дуже великим була перерва в сезоні, і це може негативно позначитися на ігровому тонусі моряків. Мені здається, що єдино правильний вихід для «Чорноморця» - застосувати ту ж тактику, що і восени, не ризикувати і діяти на контратаках.

«Шахтар» у протистоянні з «Вікторією » явний фаворит. Чеський колектив, звичайно, приємно здивував восени, але потім його покинув ряд ключових гравців, а також тренер... Команда з Пльзеня дуже нагадує мені чеські та польські клуби сімдесятих-вісімдесятих років - зі своїм стилем, характером, цікавими заготовками... Однак настільки досвідчений фахівець, як Луческу, впевнений, відмінно вивчив суперника».

Прогноз Олега Кузнецова

«Динамо» - «Валенсія» - 2:1

«Дніпро» - «Тоттенхем» - 1:1

«Чорноморець» - «Ліон» - 1:0

«Вікторія» - «Шахтар» - 1:3