Даніель Парехо: «Просто неймовірно, що ми їдемо грати в Київ, незважаючи на те, що там коїться»

Динамо Київ 19 Лютого, 09:29 1568
Даніель Парехо: «Просто неймовірно, що ми їдемо грати в Київ, незважаючи на те, що там коїться»  | 19-27
Гравець «Валенсії» вважає, що його команда піддасться великому ризику, коли поїде на гру 1/16 фініла Ліги Європи проти «Динамо» в Київ.

Гравець «Валенсії» вважає, що його команда піддасться великому ризику, коли поїде на гру 1/16 фініла Ліги Європи проти «Динамо» в Київ.

«Просто неймовірно, що ми їдемо грати в Київ, незважаючи на те, що там коїться», - написав футболіст у своєму твіттері, - повідомляє sports.ru.

Нагадаємо, що сьогодні було офіційно підтверджено, що матч відбудеться в Києві.