Чиновник ФФУ: незважаючи на траур, матчі Ліги Європи в Україні відбудуться

Динамо Київ 19 Лютого, 12:46 1974
Чиновник ФФУ: незважаючи на траур, матчі Ліги Європи в Україні відбудуться  | 19-27
Рішення про проведення матчів лежить в компетенції УЄФА і ніяких змін на даний момент немає.

Незважаючи на те, що 20 лютого президент України оголосив як день жалоби, в зв'язку з чим, всі спортивні змагання повинні бути скасовані, матчі єврокубків на території країни відбудуться.

«Ці змагання міжнародні. Будуть дотримані всі норми відповідно з трауром - спущені прапори, хвилина мовчання. Але рішення про проведення матчу лежить в компетенції УЄФА і ніяких змін на даний момент немає. Всі ігри відбудуться, як і було заплановано», - розповів перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов.

В Україні в четвер повинні пройти три матчі Ліги Європи: «Динамо» - «Валенсія» в Києві, «Дніпро» - «Тоттенгем» в Дніпропетровську і «Чорноморець» - «Ліон» в Одесі.