«Динамо» перемогло «Маріуполь» в Києві 5:1, було абсолютно спортивне змагання, і переміг найсильніший. Але заява Ігоря Суркіса «ми загнали собаку в будку» я, наприклад, сприйняв як особисту образу.
Бо кого назвав цей пан собакою? Вболівальників «Маріуполя», футбольне співтовариство Донецької області, команду? Ми не зрозуміли, але точно ясно те, що він образив весь футбольний Донбас і, в першу чергу, людей, які зараз нас захищають, які відповідають за безпеку українських міст на території Донецької області.
Користуючись нагодою, хочеться почути якийсь коментар з боку пана Суркіса, чому було таке ставлення до Маріуполя, до всього українського футболу, який зараз розвивається на території Донецької області.
І хочу чітко сказати: пан Суркіс, будьте чоловіком, будьте людиною і приїжджайте, ми вас запрошуємо. Ми вам покажемо, що зараз Маріуполь нічим не відрізняється в плані безпеки від Києва, Тернополя, Львова, Івано-Франківська. Абсолютно таке ж українське місто, абсолютно безпечне», - сказав Лубинець в ефірі телеканалу «Футбол 1».
Нагадаємо, ще до висловлювання Суркіса, «Маріуполь» на офіційнійних сторінках в соцмережах «наїхав» на клуби, які підтримали «Динамо» у «маріупольському питанні», зобразивши їх собаками на повідку.