Будучи гостями на полі суперника, наші хлопці виглядали з перших хвилин більш ніж упевнено. Закривши суперника на його половині поля і повністю контролюючи як м'яч, так і хід самої гри, перший гол молоді динамівці забили вже на 8-й хвилині матчу - після серії рикошетів на добиванні спритнішим всіх зіграв Циганков, відправивши м'яч у ворота з лінії штрафної площі.
Після першого забитого м'яча характер поєдинку не змінився, і другий гол не змусив себе довго чекати - в одній з численних атак Чумаку вдався класний удар метрів з 25 точно в кут воріт. 2:0 вже на 21 -й хвилині матчу.
У другому таймі хід поєдинку не змінився. «Біло-сині» так само повністю контролювали гру, створюючи небезпечні моменти біля воріт суперника. Сім таких моментів вдалося втілити в забиті голи - Михайличенко оформив хет -трик, Тарануха - дубль, і по одному забили Полегенько і Шевчук.
Як підсумок - 9:0, і попереду ще один поєдинок до закінчення зборів.
«Динамо» U21 - « Ерімі » ( Кіпр ) - 9:0
18 лютого, м.Лімассол. Муніціпальний стадіон
«Динамо» U-21: Солдатенко (Фастів, 46), Шевчук, Бурда, Болденков, Нагорний, Харатін (Любко, 76), Чумак (Оріховський, 76), Лазарович (Полегенько, 66), Михайличенко, Циганков (Кузик, 66), Тарануха.
Голи: Циганков (8), Чумак (21), Михайличенко (51,61,70), Тарануха (59,73), Полегенько (74), Шевчук (75).