Віце-президент Донецької федерації футболу: «Позов «Динамо» до Лозанни грає проти України»

Динамо Київ 26 Грудня, 15:26 1020
Віце-президент Донецької федерації футболу: «Позов «Динамо» до Лозанни грає проти України» | 19-27
Київський клуб оскаржує технічну поразку проти «Маріуполя» в арбітражному суді.

Спортивний арбітражний суд у Лозанні зареєстрував позов «Динамо» в «маріупольській справі». Нагадаємо, після того, як київський клуб проігнорував матч Прем'єр-ліги у приазовському місті, Федерація футболу України постановила зарахувати йому технічну поразку 0:3. Однак, «Динамо» вирішило оскражити рішення у вищій інстанції. Наразі суд у Лозанні опрацьовує заявку і найближчим часом має сформувати склад присяжних для розгляду справи. У свою чергу, ФФУ найняла швейцарську юридичну компанію для захисту своїх інтересів.

Віце-президент Донецької обласної Федерації футболу Дмитро Лубинець вважає, що цей процес вдарить по іміджу України та самого «Динамо»:

«Коли ти вболіваеш за футбол і бачиш з боку людини, яка володіє одним із найвідоміших клубів України, таке ставлення до українського міста, то сприймаєш це дуже негативно. Я хочу, щоб це питання в Лозанні було розглянуто, але як український політик можу чітко сказати, що це буде мінус для України. Коли всередині держави не можуть порозумітися в такому питанні та виносять це за рамки країни – це мінус, але хай всі рішення наших футбольних установ будуть остаточно підтверджені.

Я впевнений, що Лозанна підтвердить те, що «Динамо» абсолютно безпідставно не приїхало до Маріуполя. Коли ми не можемо розібратися у своїй державі самостійно і виходимо на міжнародні суди, то це показник того, що деякі люди роблять це, щоб імідж України у світі був негативним. Цим наразі займаються Суркіси. Це на сто відсотків грає проти України», - заявив Лубинець в ефірі каналу «Футбол 1».