Президент «Валенсії»: поєдинок відбудеться 20 лютого на Кіпрі

Динамо Київ 19 Лютого, 14:04 2416
Президент «Валенсії»: поєдинок відбудеться 20 лютого на Кіпрі  | 19-27
Перший поєдинок 1/16 фіналу Ліги Європи між «Динамо» та «Валенсією» все ж таки відбудеться, але не у Києві.

Перший поєдинок 1/16 фіналу Ліги Європи між «Динамо» та «Валенсією» все ж таки відбудеться, але не у Києві.

Матч Ліги Європи «Динамо» - «Валенсія» завтра все ж таки відбудеться, але прийме його не Київ, а стадіон в Нікосії. Таке рішення ухвалили в УЄФА враховуючи ситуцию в Україні.

Офіційний сайт «Валенсії» опублікував слова президента клубу Амадео Сальво, який повідомив, що матч відбудеться завтра о 20:00 в Нікосії(Кіпр).

До слова, суперник киян так і не встиг вилетіти до Києва.