Центральний захисник швейцарського «Янг Бойз» Касім Нуху може стати другим новачком київського «Динамо» в зимове трансферне вікно.
«Касім Нуху – один з кандидатів на заміну Домагою Віді. Штабу Хацкевича габаритний центрбек приглянувся, граючи проти Динамо за Янг Бойз – чотири рази за останні півроку. До речі, перевірена селекційна тактика. Віда теж переїздив в Київ після матчів ДК. Вартість Нуху – 2,5 млн євро», – написав Ігор Бурбас у своєму TwitterTwitter.
У нинішньому сезоні 22-річний ганець провів за «жовто-чорних» 28 матчів у всіх турнірах і забив 3 м'ячі.