Двох ультрас луганської «Зорі» – Владислава Овчаренка та Артема Ахмерова сьогодні звільнили з полону «ЛНР». Про це написав журналіст hromadske.ua Василь Пехньо у своєму Twitter.
Обмін заручниками між українською владою та представниками терористичних «ЛНР» і «ДНР» відбувається сьогодні поблизу Горлівки на контрольно-пропускному пункті в'їзду-виїзду «Майорське». Всього додому сьогодні мають повернутися 74 ув'язнених українця.
Процес обміну проходить на контрольованій Україною території під гарантіями ОБСЄ та Міжнародного комітету «Червоного Хреста».