Ігор Суркіс: «Блохін сприйняв ситуацію адекватно»

Динамо Київ 19 Лютого, 16:51 2695
Ігор Суркіс: «Блохін сприйняв ситуацію адекватно»    | 19-27
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував рішення УЄФА перенести матч 1/16 фіналу Ліги Європи між «Динамо» та «Валенсією» на Кіпр. Нагадаємо, гра перенесена на нейтральне поле через заворушення в центрі української столиці.

Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував рішення УЄФА перенести матч 1/16 фіналу Ліги Європи між «Динамо» та «Валенсією» на Кіпр. Нагадаємо, гра перенесена на нейтральне поле через заворушення в центрі української столиці.

- Не ми приймаємо рішення. Але ми законослухняні люди і повинні прислухатися до рішення УЄФА - говорить Ігор Суркіс. - Тим більше президент України оголосив день жалоби. Хотілося зіграти перший матч в році при своїх уболівальниках, але доведеться виступити на нейтральному полі. Це називається форс-мажор.

- Яка ситуація в Києві?

- Крім майдану ситуація абсолютно спокійна.

- Тобто матчу на «Олімпійському» ніщо не заважало?

- Теоретично могли виникнути провокації. Але, на мою думку, матч пройшов би ідеально. Футбол - єдина віддушина. Бажаю, щоб і в інших містах України матчі проходили без ексцесів.

- Як ви за добу до матчу вирішили питання з перельотом, стадіоном?

- З літаком питання вирішили швидко, у нас тут все чітко. Команда летить прекрасним «Боїнгом». Готель забронювали також. В УЄФА нам дали годину на те, щоб вирішити питання, хто візьме наш матч. Я звернувся до колеги на Кіпр. Нам надали стадіон в Нікосії, звідки направили лист в УЄФА, що готові нас прийняти. Арена адаптована до європейських змагань. Ми візьмемо в літак і представників УЄФА, які вже прибули до Києва, щоб вони не добиралися самостійно.

- Як відреагували на перенесення матчу Олег Блохін, гравці?

- Блохін адекватно сприйняв ситуацію, він же живе в Україні. І гравці все розуміють.

Артем Локалов