«Трансляцію організовує кіпрська телекомпанія! Скоріш за все матч транслюватиме 1+1! Динамо вилітає сьогодні о 21.00. З ними летить наша знімальна група!», - пише Ігор Циганик.
Що ж – це хороша новина. Сподіваємось, що завтра дійсно матимемо змогу переглянути матч «біло-синіх» по ТБ.