«Динамо» не має летіти на Кіпр, коли його вболівальників вбивають, - Яременко

Динамо Київ 19 Лютого, 17:43 4211
«Динамо» не має летіти на Кіпр, коли його вболівальників вбивають, - Яременко   | 19-27
Гравці київського клубу «Динамо» не мають летіти на Кіпр, куди було перенесено гру 1/16 Ліги Європи із іспанською «Валенсією» через заворушення в Києві. Про це заявляє колишній генконсул в Стамбулі Богдан Яременко.

Гравці київського клубу «Динамо» не мають летіти на Кіпр, куди було перенесено гру 1/16 Ліги чемпіонів із іспанською «Валенсією» через заворушення в Києві. Про це заявляє колишній генконсул в Стамбулі Богдан Яременко.

«Динамівці не повинні летіти на Кіпр. Навіщо грати, якщо не можеш грати для своїх вболівальників, тим більше, коли їх в цей час вбивають навколо домашнього стадіону? Краще технічна поразка, ніж ганебна гра», - написав він у Facebook.

Нагадаємо, матч між «Динамо» та «Валенсією», який мав відбутися 20 лютого на «Олімпійському» стадіоні в Києві, перенесли в Нікосію через заворушення у Києві.

Богдан Яременко був генеральним консулом України у Стамбулі і представником України при ОЧЕС.

Він висловив своє негативне ставлення до розгону студентського Євромайдану на своїй сторінці у Фейсбуці , порівнявши дії «Беркута» з діями карателів і фашистів. Наступного ж дня міністр закордонних справ Леонід Кожара звинуватив Яременка в порушенні присяги держслужбовця, а потім його терміново відкликали зі Стамбула.