Ультрас «Дніпра» прийдуть на матч у чорному і без прапорів

Футбол України 19 Лютого, 18:00 1039
Ультрас «Дніпра» прийдуть на матч у чорному і без прапорів    | 19-27
Дніпропетровські ультрас на завтрашньому матчі між ФК «Дніпро» і англійською командою «Тоттенхем» забарвлять свою трибуну в чорний колір. Між собою вони домовилися про суворий дрес-код і відсутності святкової атрибутики.

Дніпропетровські ультрас на завтрашньому матчі між ФК «Дніпро» і англійською командою «Тоттенхем» забарвлять свою трибуну в чорний колір. Між собою вони домовилися про суворий дрес-код і відсутності святкової атрибутики.

«Усім бути строго в чорному - це стосується і головних уборів, забороняється вивішувати будь-які банери, растяжки, прапори, забороняється використання піротехніки!», - Пишуть у групі дніпропетровських ультрас в соцмережі «Рупор Північної Трибуни». Також в співтоваристві додають, що перед матчем не буде традиційної ходи до стадіону.

«Чорний колір одягу, заборона на піротехніку, прапори і банери пов'язані з ситуацією в країні - не до свята всім. Коли в країні гинуть люди, свято відходить на другий план. Крім того, ми відмовляємося від такої атрибутики, щоб уникнути якихось провокацій. Вся наша сила буде спрямована на підтримку клубу», - розповів «Вістям» один з ультрас Євген.

Нагадаємо, Федерація футболу України через траур, призначеного на 20 лютого, скасовувати єврокубковий матч не стала, але розпорядилася вшанувати пам'ять загиблих хвилиною мовчання.