Бетао: «Сумно бачити, що відбувається в Києві»

Динамо Київ 19 Лютого, 18:23 1341
Бетао: «Сумно бачити, що відбувається в Києві»    | 19-27
Колишній гравець київського «Динамо» Бетао у своєму твіттері висловився з приводу останніх подій в українській столиці.

Колишній гравець київського «Динамо» Бетао у своєму твіттері висловився з приводу останніх подій в українській столиці.

«Сумно бачити, що відбувається в Києві - місті, в якому я жив протягом 4-ох з половиною років. Зруйноване місто, місця, по яких ходив ледь не щодня. Тримайся, Київ! Сподіваюся, все добре закінчиться», - пише бразильський захисник.