Павлов: «Керівники українських клубів запрошують тренерів з Білорусі, щоб приховати власні недоліки»

Динамо Київ 29 Грудня, 15:34 648
Павлов: «Керівники українських клубів запрошують тренерів з Білорусі, щоб приховати власні недоліки» | 19-27
Український тренер Микола Павлов прокоментував нинішні реалії українського футболу.
«Мені здається, що керівники, запрошуючи тренерів з Білорусі, думають приховати якісь свої недоліки. Тому що українські тренери добре знають наших керівників. Може тому вони роблять вибір на користь не місцевих фахівців? Тим більше, що зараз йде боротьба з договірними іграми... Хоча я б їх так не назвав. Якщо раніше вони переслідували характер допомоги один одному, хоч і не красиво про це говорити, то зараз грають дві команди, переслідуючи свої особисті інтереси. Одні хочуть програти і заробити, інші – виграти і заробити. Мабуть, такі моменти і штовхають керівників клубів на прийняття таких непопулярних рішень щодо тренерів нашої країни», – сказав Павлов в інтерв'ю terrikon.com.