Огнєн Вукоєвич: «Шкода вболівальників «Динамо»

Динамо Київ 19 Лютого, 22:29 1088
Огнєн Вукоєвич: «Шкода вболівальників «Динамо»     | 19-27
Хавбек «Динамо» Огнєн Вукоєвич перед вильотом на Кіпр, де пройде матч з «Валенсією», поспілкувався з каналом «Футбол 1»:

Хавбек «Динамо» Огнєн Вукоєвич перед вильотом на Кіпр, де пройде матч з «Валенсією», поспілкувався з каналом «Футбол 1»:

- Нам не можна нічого думати багато, треба поїхати на Кіпр і зіграти гарну гру, отримати хороший результат. Потрібно спробувати зробити хороший рахунок, щоб у матчі-відповіді з «Валенсією» було легше. Шкода, звичайно, що не будемо грати в Києві. Шкода динамівських уболівальників. Але спробуємо завтра їх порадувати, - цитує Вукоєвича «Терикон«.