Вболівальники «Динамо» обрали найкращого гравця 2017 року

Динамо Київ 31 Грудня, 16:27 616
Вболівальники «Динамо» обрали найкращого гравця 2017 року | 19-27
Час підбити підсумки голосування за титул найкращого гравця, який виступав за київське «Динамо» у 2017 році.

Майже третину голосів, а саме 32%, набрав екс-капітан «біло-синіх» Андрій Ярмоленко, який виступав за «Динамо» до кінця серпня, а в останні дні літа перейшов до дортмундської «Борусії», у складі якої дебютував 9 вересня.

Компанію Андрію у трійці лауреатів склали Віталій Буяльський та Дьємерсі Мбокані, які набрали по 10% голосів. Трохи менше набрали Віктор Циганков та Жуніор Мораєс.

Отже, п’ятірка кращих отримала такий вигляд:

32% - Андрій Ярмоленко

10% - Віталій Буяльський

10% - Дьємерсі Мбокані

9% - Віктор Циганков

9% - Жуніор Мораєс