Сергій Палкін: «Питання по матчу з «Динамо» ще не обговорювалося»

Динамо Київ 20 Лютого, 05:16 667
Сергій Палкін: «Питання по матчу з «Динамо» ще не обговорювалося»  | 19-27
Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін прокоментував «навколофутбольні» проблеми, що виникли через політичну кризу в Україні.

Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін прокоментував «навколофутбольні» проблеми, що виникли через політичну кризу в Україні.

- Сергій Анатолійович, питання матчу з «Динамо» (2 березня - прим.) Вже стоїть на порядку денному?

- Попереду ще десять днів, ситуація може зміниться найбільш кардинальним чином. Зрозуміло, ми всі сподіваємося на мир і все найкраще. Будемо виходити з того, як будуть розвиватися події. Бачите, як все вирішили по грі з «Валенсією» - за день до гри... Але я думаю, що уболівальникам в будь-якому випадку туди краще поки не їхати.

- І з приводу Ліги Європи. Як ви вважаєте, чи існує хоча б найменша ймовірність того, що через ситуацію в країні УЄФА усуне від єврокубків всі українські клуби?

- На якій підставі? Ми виконуємо всі свої обов'язки, тому про це не варто навіть говорити.