- Це форс-мажор. Ми приймаємо все як є, - сказав в аеропорту Олег Блохін. - Приносимо співчуття загиблим в Києві незалежно від того, по який бік барикад вони були.
За словами коуча «Динамо», готові зіграти всі, крім дискваліфікованих Ярмоленка та Мбокані. Коли ж Блохіна запитали про Кравця, який п'ять років тому відзначився дублем у воротах «Валенсії», він відреагував так: «Давайте ще згадаємо, як я забивав у 75-му «Баварії».