Олег Блохін: «Кравець? Давайте ще згадаємо, як я забивав у 75-му «Баварії»

Динамо Київ 20 Лютого, 10:06 1628
Олег Блохін: «Кравець? Давайте ще згадаємо, як я забивав у 75-му «Баварії»   | 19-27
Головний тренер «Динамо» Олег Блохін прокоментував ситуацію з перенесенням матчу Ліги Європи проти «Валенсії» на Кіпр.

- Це форс-мажор. Ми приймаємо все як є, - сказав в аеропорту Олег Блохін. - Приносимо співчуття загиблим в Києві незалежно від того, по який бік барикад вони були.

За словами коуча «Динамо», готові зіграти всі, крім дискваліфікованих Ярмоленка та Мбокані. Коли ж Блохіна запитали про Кравця, який п'ять років тому відзначився дублем у воротах «Валенсії», він відреагував так: «Давайте ще згадаємо, як я забивав у 75-му «Баварії».