Олександр Рибка: «Будемо намагатися подарувати хоч якусь радість Києву та Україні»

Динамо Київ 20 Лютого, 12:32 1638
Олександр Рибка: «Будемо намагатися подарувати хоч якусь радість Києву та Україні»   | 19-27
Воротар «Динамо» про події у столиці України та ротацію складу напередодні матчу з «Валенсією».

- Легіонери задають якісь питання про події в Києві? - запитали у Олександра Рибки.

- Ні, всі і так все розуміють і зайвих питань не задають... Звичайно, ми налаштовувалися грати на «Олімпійському». На заповненому своїми уболівальниками стадіоні нам було б легше. Що ж, мобілізуємось і будемо намагатися подарувати хоч якусь радість Києву та Україні. Ми професіонали.

- Хто буде на воротах стояти, знаєте?

- Чесно, не знаю.