- Легіонери задають якісь питання про події в Києві? - запитали у Олександра Рибки.
- Ні, всі і так все розуміють і зайвих питань не задають... Звичайно, ми налаштовувалися грати на «Олімпійському». На заповненому своїми уболівальниками стадіоні нам було б легше. Що ж, мобілізуємось і будемо намагатися подарувати хоч якусь радість Києву та Україні. Ми професіонали.
- Хто буде на воротах стояти, знаєте?
- Чесно, не знаю.