«Бешикташ» провів своє перше тренування на зборах в Анталії, інформує офіційний Twitter «чорних орлів».
Повідомляється, що разом з командою тренувався новачок Домагой Віда, який нещодавно приєднався до табору стамбульської команди.
«Бешикташ» провів своє перше тренування на зборах в Анталії, інформує офіційний Twitter «чорних орлів».
Повідомляється, що разом з командою тренувався новачок Домагой Віда, який нещодавно приєднався до табору стамбульської команди.