- Геннадію Григоровичу, «весняний футбол» для наших клубів – це велика проблема?
- Не визнаю такого поняття – «весняний футбол». У рівних умовах перебувають «Вікторія» та «Шахтар». В обох клубів національні чемпіонати ще не почалися. В суперників інших наших клубів чемпіонати уже почалися. Знаю, що «Ліон» не привіз в Україну 12 футболістів. Зважаючи на це, в одеситів є шанси дома обіграти французів. А ось «Динамо» та «Дніпро» викликають побоювання. Стосовно «Шахтаря», то він мав би проходити «Вікторію».
- Тобто, «гірники» беззастережні фаворити цієї пари?
- Фаворитів пишуть тільки в газетах, а так, усе вирішиться на футбольному полі. Тим не менш, «гірники» налаштовуються дуже серйозно. Взагалі, як на мене, із чотирьох наших команд далі пройдуть «Шахтар» та «Динамо».
- Чому вважаєте, що «Динамо» пройде «Валенсію»?
- У «Валенсії» багато кадрових проблем, багато травмованих. Натомість, останні збори «Динамо», спаринги в Іспанії, додають оптимізму по відношенню до цієї команди.
- «Дніпро» у вас оптимізм в протистоянні із «Тоттенхемом» не вселяє?
- «Тоттенхем» зараз на підйомі, перебуває в хорошій готовності. У них змінився тренер. Думаю, що на цей момент «Дніпру» буде дуже важко. Шанси є в усіх наших команд, але дніпрянам буде найважче.