Про це повідомив в. о. міністра молоді, спорту і туризму Олександр Громаков.
«У цьому році ми очікуємо проведення футбольних матчів з нашими дружніми командами з Ростовської області Росії, Абхазії і ЛНР. З цими командами ведуться зараз переговори», — цитує Громакова NRT 24.
Він додав, що деякі матчі можуть пройти на колишній арені футбольного клубу «Шахтар» — Республіканському спортивному комплексі «Олімпійський» у Донецьку, - відзначає championat.com.