​У Донецьку можуть пройти матчі команд із самопроголошеної ДНР з клубами з Росії, Абхазії і ЛНР

Футбол України 4 Січня, 15:54 804
​У Донецьку можуть пройти матчі команд із самопроголошеної ДНР з клубами з Росії, Абхазії і ЛНР | 19-27
Влада самопроголошеної ДНР почала переговори з футбольними клубами з Росії, Абхазії і, так званої, ЛНР про проведення спільних ігор в 2018 році.

Про це повідомив в. о. міністра молоді, спорту і туризму Олександр Громаков.

«У цьому році ми очікуємо проведення футбольних матчів з нашими дружніми командами з Ростовської області Росії, Абхазії і ЛНР. З цими командами ведуться зараз переговори», — цитує Громакова NRT 24.

Він додав, що деякі матчі можуть пройти на колишній арені футбольного клубу «Шахтар» — Республіканському спортивному комплексі «Олімпійський» у Донецьку, - відзначає championat.com.