Сектор підтримки «Динамо» сьогодні точно не буде порожнім.
Молодіжна динамівська команда (включаючи персонал і журналістів клубної прес-служби), вирушить у Нікосію з місця своєї дислокації Aktea Beach Village в іншому кіпрському місті Айа-Напа .
Вчора після розгромної перемоги над кіпрським «Ерімі» (9:0), старший тренер молодіжного складу «Динамо» Валентин Белькевич дав гравцям невеликий відпочинок. Замість звичних двох тренувань відбулося тільки вечірнє.
Після обов'язкової розминки, тренерський штаб розділив гравців на дві групи, грунтуючись на кількості часу, проведеному гравцями на полі у вчорашньому спарингу. Так, ті, хто відіграв більшу частину зустрічі або ж весь матч, отримали легке бігове навантаження і працювали з м'ячем за індивідуальною програмою.
Друга ж група футболістів проводила двосторонку на одній половині поля за участю обох тренерів молодіжної команди - Валентина Белькевича та Віталія Косовського. Після завершення двосторонки гравці в окремих групах відточували як діагональні передачі, так і дальні удари по воротах.