Ленс привітав Віду в «Бешикташі»

Світовий футбол 5 Січня, 19:32 880
Ленс привітав Віду в «Бешикташі» | 19-27
Колишні гравці «Динамо» провели спільне тренування в турецькому клубі.

«Повертаємось до тренувань. І ласкаво просимо, мій друг Віда!» - написав голландець в соціальній мережі і додав фото.