Як відомо, ультрас «Дніпра» оголосили про бойкот цього матчу - у знак скорботи за полеглими на вулицях Києва. Дніпрянам також не змогли допомогти Віталій Мандзюк і Євген Селезньов.
На матч обидві команди вийшли у чорних пов'язках. Хвилина мовчання супроводжувалася Гімном України на трибунах. Сама ж гра, якщо брати до уваги небезпечні моменти, пройшла практично нарівних. У «Дніпра» міг забивати Матеус, але у першому таймі не реалізував вихід сам на сам із Фріделем. Увесь час на вістрі патрулював Роман Зозуля, який врешті отримав справедливу жовту картку за симуляцію. Наприкінці матчу Зозуля все ж мав шанс піти з поля героєм, але влучив у стійку.
Справжнім же лідером команди, як і очікувалося, став Коноплянка. Він демонстрував чудовий дриблінг, здійснював швидкісні проходи, врешті - реалізував пенальті за фол на Матеусі. «Шпори» ж могли розраховувати, як мінімум, на нічию, але фортуна була на боці команди Рамоса. Як от тоді, коли Сольдадо не влучив з кількох метрів у порожні ворота.
Мінімальна перемога дає непогані шанси на прохід в 1/8 фіналу. Однак варто усвідомлювати, що на «Вайт Харт Лейн» буде зовсім інша гра.
Гол: Коноплянка, 81, з пен.
Попередження: Стрініч, Зозуля - Вертонген