Головний тренер київського «Динамо» Олег Блохін відповів на запитання журналістів на післяматчевій прес-конференції.
- Для початку хочу висловити співчуття всім українцям від імені команди. Ми вийшли з чорними пов'язками, хотіли зробити подарунок людям. Футбол - така штука, не завжди виходить.
У першому таймі команда відстояла дуже добре в захисті, а в атаці були проблеми. Після пропущеного м'яча, напевно, свою роль зіграли і нерви, про що ми говорили під час перерви. Втратили концентрацію при стандартних положеннях, чого робити не можна було. Як би я не кричав - втрачати концентрацію не можна. «Валенсія» виглядала свіжіше. Офіційні зустрічі не в порівнянні з контрольними.
Другу роль зіграв форс-мажор. Потрібно дивитися, аналізувати. На «Валенсії» рік не закінчується, але будемо боротися. Після матчу-відповіді будемо готуватися до чемпіонату. Може, і пройдемо «Валенсію», хто його знає. Будемо боротися.
- Що з Олександром Шовковським?
- Судячи з усього, задня поверхня стегна, серйозний надрив. Поки детально говорити не можу. Рибка довго не грав і провів матч гідно. У Хачеріді і Гармаша були проблеми, не хотіли ними ризикувати. Ще на зборах награвали інших виконавців. Прилетимо, подивимося, що і як, а потім будемо будувати плани.
- І про Хачеріді ...
- У Жені, як і у Гармаша, з'явилася рідина в коліні, тому ми не ризикнули його ставити. У такому матчі може відбутися все, що завгодно - ми взагалі можемо втратити людину до кінця сезону. Ми спочатку, ще після першого збору, награвали центральних захисників Віда - Драгович. Вважаю, що вони сьогодні зіграли нормально.
- А через тиждень у Хачеріді є шанс зіграти?
- Поговоримо з лікарями. Подивимося. Шанс є.
- Команда відлітає до Іспанії в суботу?
- 22-го збираємося на базі, а потім летимо на збір. Судячи з усього, товариського матчу не буде. Потрібно все проаналізувати і подивитися. Найцікавіше, що після пропущеного м'яча несподівано стали грати у футбол.
- Головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу заявив, що йому непросто зібрати команду в такий період. Чи готові ви до якихось ще форс-мажорів?
- Ми вже звикли до форс-мажорів. Вважаю, що чемпіонат України можна перенести, а УЄФА прийняло таке рішення... Незручно, звичайно, але вдома грати краще.