Ультрас «Шахтаря» розповів про допомогу фанатів «Динамо»

Динамо Київ 9 Січня, 19:05 699
Ультрас «Шахтаря» розповів про допомогу фанатів «Динамо» | 19-27
Ультрас «Шахтаря», боєць добровольчого батальйону, а нині активіст Віталій Овчаренко розповів, як фанати «Динамо» допомагали вболівальникам «гірників», які тікали від переслідувань в Донецьку, влаштуватися в Києві.
«Чи допомагав «Шахтар» фанатам з Донецька з переїздом на мирну територію? Мені такі факти невідомі. Але користуючись моментом я хочу подякувати взагалі всім фанатам України, які допомагали і луганчанам, і сімферопольцям, і севастопольцям, і донеччанам переїхати, втекти з окупації. А особливо я хотів би відзначити фанатів «Динамо» (Київ), які з першого дня нашого переїзду знайшли в столиці приміщення, де всі, як ми жартуємо, «біженці» з фанатської родини, могли пережити перші часи після переїзду. Розумієте, люди тікали з однією сумкою чи рюкзаком. Сьогодні зранку пішов на роботу, а йому сказали, що за ним вже виїхали. Людина одразу сіла в машину чи на потяг і на виїзд. У Київ поприїжджали в кросівках із сумкою і 50 гривнями в кишені. Допомоги динамівських фанатів ми ніколи не забудемо», - розповів Овчаренко в інтерв'ю Главком.