Олександр Шпак: «Рибка став героєм другого тайму»

Динамо Київ 21 Лютого, 06:45 1329
Олександр Шпак: «Рибка став героєм другого тайму»    | 19-27
Заслужений тренер України Олександр Шпаков піддав критиці гру київського «Динамо» у вчорашньому матчі 1/16 Ліги Європи проти іспанської «Валенсії».

Заслужений тренер України Олександр Шпаков піддав критиці гру київського «Динамо» у вчорашньому матчі 1/16 Ліги Європи проти іспанської «Валенсії».

«Аж до 65-ої хвилини жодній з команд не можна було віддати перевагу. Але в останні півгодини, ймовірно, позначилося кращий функціональний стан іспанців, які заволоділи перевагою, що й відбилося на підсумковому результаті. «Валенсія» скористалася кращим ігровим тонусом і поступово стала отримувати більше ігрового простору. Відчувалася велика впевненість суперника, тоді як кияни практично розклеїлись, граючи без родзинки і конструктиву. Зрозуміло, що киянам не вистачило агресії до кінця гри, того ж азарту. Виділив би в першому таймі Гусєва, який традиційно грає на найвищому рівні.

Чи врятував Рибка від розгрому? В будь-якому разі, він став героєм другого тайму, не раз виручивши свою команду. Своїми діями довів, що незважаючи ні на що є воротарем найвищого рівня. От якби ще партнери йому сприяли. Саша в двох моментах після розіграшу кутового здорово виручив, відбивши удари в впритул. Сумно, що «Динамо» не зробило жодних висновків після тих ситуацій, адже перший м'яч був забитий практично з тієї ж зони, де й створили попередні два моменти іспанці, - цитує Шпакова «Чемпионат.com»