Євген Чумак: «Можемо наздогнати «Шахтар» та «Іллічівець» у боротьбі за чемпіонство»

Динамо Київ 21 Лютого, 07:48 597
Євген Чумак: «Можемо наздогнати «Шахтар» та «Іллічівець» у боротьбі за чемпіонство»  | 19-27
Півзахисник молодіжної команди «Динамо» Євген Чумак поділився враженнями про збори і планами на частину сезону.

- Збори проходять добре, чому сприяє відмінна погода. Тут ми зіграли 3 гри, останню крупно виграли, так що команда знаходиться в непоганому настрої, всім подобається, що ми тут опинилися.

- Як можеш оцінити загальну форму команди в переддень закінчення зборів? У світлі інтенсивних тренувань накопичилася якась втома?

- У Києві ми працювали майже без м'яча, виконували багато бігової роботи. Зараз проводимо по 2 тренування на день, багато працюємо з м'ячем, вже звикли до таких навантажень, так що втоми бути не може.

- У грі з «Ерімі» тобі вдалося забити гол дальнім ударом. По ходу поєдинку ти неодноразово «стріляв» за меж штрафної площі. Це була тренерська установка?

- На настанові тренер говорить, що потрібно частіше бити по воротах, тому що без ударів не буде голів, зокрема частіше бити потрібно з середньою зони, тому я вдарив і забив.

- Як думаєш, чи реально в частині сезону, що залишилася, наздогнати «Шахтар» та «Іллічівець» ?

- Я думаю, що реально, але так як у нас одна з наймолодших команд в чемпіонаті U-21, в кінці сезону може не вистачити фізики.

- Які особисто для себе ставиш цілі на залишок сезону?

- Потрапити до трійки призерів чемпіонату.