Микола Ведерко: «У Туреччині ми б для «Динамо» таких суперників не знайшли»

Динамо Київ 11 Січня, 09:56 810
Микола Ведерко: «У Туреччині ми б для «Динамо» таких суперників не знайшли» | 19-27
Директор спортивного агентства, яке займається організацією зборів, пояснив, чому київське «Динамо» - єдине з клубів УПЛ, який проводить зимову підготовку в Іспанії замість Туреччини.
«Років 6-7 тому кияни з'їздили взимку в Туреччину, і дуже невдало - потрапили в смугу дощів. В результаті полетіли назад раніше терміну, не допрацювавши програму збору до кінця. Видно, їм це запам'яталося, бо з тих пір вони в Туреччину - ні ногою. Хоча погода з тих пір змінилася, і таких дощових років більше не було.

Але, з іншого боку, якщо чесно, - в Іспанії спаринги трохи сильніші. Я дивлюся на список контрольних матчів «Динамо» в Марбельї і розумію, що в Туреччині ми б їм таких суперників не знайшли. Скандинави і швейцарці в Туреччину не їдуть. Там в основному - Південна, Центральна і Східна Європа», - сказав Ведерко в інтерв'ю «Сегодня».