Раніше Краньчар вже говорив про те, що має намір залишитися в команді Реднаппа, якщо «Квінз Парк Рейнджерс» зможуть піднятися з Чемпіоншипа в Прем'єр -лігу.
- Наша мета - повернення в АПЛ, і ми віримо, що зможемо цього досягти. Якщо нам не вдасться вийти у вищий дивізіон - це буде катастрофою. Зараз все залежить від нас і ми прикладемо усі зусилля, аби у наступному сезоні грати у АПЛ. З моменту свого переїзду я завжди говорив , що хотів би залишитися на «Лофтус Роуд». Тут я щасливий. «КПР» - це хороший клуб з хорошим тренером і уболівальниками, мені тут дуже подобається , - цитує хорвата kilburntimes.co.uk.
- Власник команди робить все для свого клубу і гравців. «Квінз Парк Рейнджерс» - це те місце, де я хочу продовжити кар'єру, - додав НІко Краньчар.