Найперші клуби почали виходити з відпустки у вівторок, 9 січня. До кінця тижня це зроблять гранди — «Динамо» і «Шахтар».
Найдовше відпочиватимуть дві команди — «Верес» і «Зірка», котрі підготовку до поновлення сезону почнуть у понеділок, 15 січня.

Найперші клуби почали виходити з відпустки у вівторок, 9 січня. До кінця тижня це зроблять гранди — «Динамо» і «Шахтар».
Найдовше відпочиватимуть дві команди — «Верес» і «Зірка», котрі підготовку до поновлення сезону почнуть у понеділок, 15 січня.

Фото: vorskla.com.ua