Відпустка завершилася. Майже в усіх

Динамо Київ 11 Січня, 11:03 989
Відпустка завершилася. Майже в усіх | 19-27 Фото: vorskla.com.ua
Цього тижня 10 із 12-ти команд УПЛ провели (або проведуть) перші тренування 2018 року.

Найперші клуби почали виходити з відпустки у вівторок, 9 січня. До кінця тижня це зроблять гранди — «Динамо» і «Шахтар».

Найдовше відпочиватимуть дві команди — «Верес» і «Зірка», котрі підготовку до поновлення сезону почнуть у понеділок, 15 січня.