Відомий у минулому футболіст Василь Рац в інтерв’ю «Футбол 24» прокоментував матчі українських команд в Лізі Європи.
- Здивувало «Динамо», - каже Василь Карлович. – Звісно, краще грати удома перед своїми уболівальниками, а не на Кіпрі. Але в будь-якому випадку поразка з рахунком 2:0 є не тим результатом, на який усі сподівалися. Усі вірили, що кияни переможуть хоча б з мінімальною перевагою, тоді б у них були кращі шанси на вихід в наступний раунд. «Валенсія» хоч і добре виступає при тренерові, але не є тим клубом, який «Динамо» не здатне пройти. Як на мене, тепер в киян практично шансів не має.
«Тоттенхем» на матч із «Дніпром» приїхав без кількох гравців основи. Дніпропетровці повинні були забивати другий гол, але не забили. Тепер ж, мені здається, у них немає шансів обіграти англійців у повторній грі.
«Чорноморець» грав проти 2-го чи 3-го складу «Ліону». Для одеситів участь в цьому раунді турніру уже є успіхом. Вони ж набираються досвіду. Удома «Чорноморець» зіграв внічию, а ось у гостях у них шансів не багато.
«Шахтар», хоча і мав багато моментів, але зіграв внічию. Думаю, у Донецьку в «гірників» проблем не буде.
- Якщо «Динамо» не пройде «Валенсію», Олега Блохіна звільнять?
- Не знаю… Якщо звільнять Блохіна, хто буде замість нього? Якщо президент клубу довірився йому, то треба почекати. Попереду непрості ігри чемпіонату, в розіграші Кубка України. Ось це будуть визначальні ігри. Якщо «Динамо» невдало зіграє, то і сам тренер може подати у відставку.
- Судячи з ваших слів, в наступний раунд Ліги Європи вийде тільки «Шахтар"…
- «Шахтар» однозначно. У «Дніпра» теж є якісь шанси на вихід в наступний раунд. Все-таки у дніпропетровців хороша команда і має мінімальні шанси на успіх.