У післяматчевому інтерв'ю для superdeporte.es гравець «Валенсії» Едуардо Варгас прокоментував перемогу над київським «Динамо» у матчі 1/16 фіналу Ліги Європи і розповів про свою вдалу адаптацію у «Валенсії».
- Ви здобули впевнену перемогу із рахунком 0-2. Це саме те, чого ви хотіли?
- Переліт видався важким, але воно було того варте. Ми завжди дуже сконцентровані і добре знаємо, що потрібно робити. Ми добре зіграли і поїхали з Кіпру із 3 очками.
- Ти дуже вдало увійшов в гру після заміни.
- Коли ти на лаві запасних, у тебе завжди величезне бажання вийти на поле і допомогти команді.
- Три удари головою і один гол. Удари головою - це твоя сильна сторона?
- Коли у мене є шанс вдарити головою - я завжди ним користуюся. Завжди намагаюся добре бити головою.
- Можливо 4 удари головою, адже один раз ти потрапив по м'ячу обличчям. Напевно, злякався тоді?
- Так, спочатку я подумав, що там щось дуже серйозне. Але, слава Богу, все обійшлося невеликою шишкою.
- Ти зруйнував міф про те, що футболістам потрібно багато часу для адаптації.
- Я вже грав у Європі і добре знаю цей стиль гри. Зараз у мене все виходить, і сподіваюся, що все буде добре і далі.