Новий головний тренер «Фулхема» Фелікс Магат заявив, що не має наміру міняти свій підхід до тренувальної роботи.
- Чому я повинен міняти свої методи тренувальної роботи? Я найуспішніший німецький тренер. З якого дива? До нинішнього дня всім подобалися мої тренування. Принаймні, ніхто поки не помер.
У наступні кілька місяців нам належить виконати великий обсяг роботи, щоб зберегти місце в прем'єр-лізі, і в перші дні моєї роботи в клубі ми вже добре попрацювали. Упевнений, ми впораємося з цим завданням, ніхто з гравців не хоче вилетіти.
Мене самого кілька разів звільняли, так що я розумію цю ситуацію, і мені шкода кожного тренера. Але так вийшло, що керівництво «Фулхема» і так проявило дуже багато терпіння.
Мабуть, щось в команді перестало працювати. Мені не важливо, з якої причини був звільнений попередній головний тренер, мені все одно. Мене турбують мої власні обов'язки, які я постараюся виконати максимально якісно, - сказав Магат.