Попов: Матч «Динамо» - «Шахтар» переносити не плануємо

Динамо Київ 21 Лютого, 19:30 796
Попов: Матч «Динамо» - «Шахтар» переносити не плануємо  | 19-27
Перший віце-президент Федерації футболу України Анатолій Попов заявив, що ФФУ не планує переносити матчі чемпіонату у зв'язку з останніми подіями в країні.

Перший віце-президент Федерації футболу України Анатолій Попов заявив, що ФФУ не планує переносити матчі чемпіонату у зв'язку з останніми подіями в країні.

«Ми провели нараду з представниками Прем'єр-ліги і ПФЛ, на якій обговорювалася ситуацію, що склалася. Зараз ми на зв'язку з командами, які проводять перші домашні матчі чемпіонату.

Моніторимо ситуацію. Зараз обстановка в країні стабілізується. Йдуть консультації, підключилися міжнародні представники. На даний момент ми не плануємо переносити матчі. У тому числі і гру «Динамо» - «Шахтар», яка має відбутися в Києві 2 березня», - сказав Попов.