Євген Макаренко: «Ми також переживаємо, як і вся країна». ВІДЕО

Динамо Київ 21 Лютого, 20:30 1158
Євген Макаренко: «Ми також переживаємо, як і вся країна». ВІДЕО  | 19-27
Футболіст «Динамо» Київ поділився з журналістами програми «Профутбол» враженнями від гри з «Валенсією» (0:2) і думкою про напружену ситуацію в Україні:

Футболіст «Динамо» Євген Макаренко поділився з журналістами програми «Профутбол» враженнями від гри з «Валенсією» (0:2) і думкою про напружену ситуацію в Україні:

- Це була наша перша гра в сезоні, хлопці трохи хвилювалися в плані результату, тому що «Валенсія» - технічна і сильна команда. У першому таймі ми хотіли досягти позитивного результату, але впливало певне хвилювання.

Але я думаю, що хлопці виклалися на всі 100%, тому по самовіддачі питань не повинно бути. Ми грали до останньої хвилини, намагалися забити гол. Ми ні в якому разі не вішаємо голови, тому що є друга гра. Ми серйозно налаштовані приїжджати і перемагати «Валенсію».

- Що зі стандартами, спершу двічі парував Рибка, потім через деякий час – гол?

- Мабуть, «Валенсія» добре відпрацьовує цей компонент, але і ми над цим працюємо. Добре, що Саша виручив в перші рази.

- Перебуваючи на Кіпрі, мабуть футболісти «Динамо» Київ стежать за подіями в Україні , які ще погіршілися? Наскільки це подіяло на настрій, на налаштування гравців?

- Безумовно, ми також стежимо за ситуацією, яка ніяк не може радувати нас. Ми також переживаємо, як і вся країна. Але виходячи на поле, ми повинні в першу чергу думати про футбол, робити все можливе, щоб команда виграла. Цим самим ми хотіли якось порадувати вболівальників, щоб підняти настрій.

- Яка ваша особиста точка зору на те, що коїться в Україні? І на те, що вбивають невинних людей?

- Це дуже погано, на це страшно дивитися. У нашій команді всі хочуть, щоб все скоріше мирно закінчилося.

- Щоб ви хотіли побажати Україні?

- Щоб усе було мирно і не було ніяких вбивств.

Читайте також: Євген Макаренко: «Блохін сказав, що будемо розбиратися»