Головний тренер київського «Динамо» Олег Блохін поділився з журналістами програми «Профутбол» враженнями від гри з «Валенсією» (0:2) та думкою про напружену ситуацію в Україні:
- Я вважаю, що ми гідно виглядали, боролися з хорошою командою, яка зараз на ходу. Пропустили зі стандартів, тому що команда трішки втомилась. «Валенсія» перевершувала нас в свіжості. За перший матч після зборів мені немає в чому дорікнути свою команду. У нас були як хороші моменти, так і помилки. В цілому боролися гідно і до кінця.
- Які висновки для себе винесете з першого матчу проти «Валенсії», щоб не допустити помилок у матчі-відповіді?
- Чемпіонат зараз наближається. «Валенсія» - це як підготовка до чемпіонату. Звичайно, програти із рахунком 2:0 - це важка поразка, але будемо боротися до кінця, зробимо висновки, розберемо де слабкі сторони, хто як зіграв, будемо аналізувати гру і рухатися вперед.
- Перед стандартами було чутно, як ви просили своїх гравців «розбирати» суперників.
- Іноді гравці не чують те, що я говорю з лавочки. Я відчував, що у нас проблеми зі стандартними положеннями. Більше моментів після стандартів було у «Валенсії», перший м'яч був забитий після кутового. А другий гол пропустили на контратаці, коли за рахунку 0:1 нам необхідно було відіграватися і ми пішли вперед.
- Можливо, на гравців вплинула непроста ситуація в Україні та Києві в ці дні?
- Від цього ми нікуди піти не можемо, як би не налаштовували гравців. Футболісти все одно зідзвонювалися з сім`ями, що, звичайно, позначилося на мікрокліматі у команді. Але я сказав: «Що б не відбувалося, ми повинні показати гідну гру». Вважаю, що на даному етапі ми виглядали дуже добре, враховуючи, що грали проти команди, яка на ходу в своєму чемпіонаті. Якби суперником була не «Валенсія», а інша команда, то, думаю, виглядали б ще краще.
- Що б ви побажали зараз українцям?
- Миру. Любові і здоров'я - це найголовніше.
- Українці, що живуть на Кіпрі, прийшли підтримати команду з національними прапорами і траурними стрічками. Ви поділяєте їхню позицію?
- Так. Що б не відбувалося, в Україні живуть одні люди. Не пам'ятаю за своє життя, щоб у країні люди гинули. Це найстрашніше.
- «Динамо» готове своєю грою подарувати Україні радість?
- Ми налаштовувалися, але що поробиш ...
- А в матчі-відповіді?
- Звичайно!