«Це було моє перше тренування в якості гравця київського «Динамо». Я почуваюся дуже добре в новому клубі, серед моїх нових колег. Умови в Іспанії чудові, тепер залишилося лише важко працювати», - написав Вербич на своїй сторінці у Твіттері.
«Це було моє перше тренування в якості гравця київського «Динамо». Я почуваюся дуже добре в новому клубі, серед моїх нових колег. Умови в Іспанії чудові, тепер залишилося лише важко працювати», - написав Вербич на своїй сторінці у Твіттері.